Üyelik Sözleşmesi

1. Kampanya, Milli Piyango İdaresi’nin 27.09.2017 tarihli 58259698-255.01.02-E.3459 sayılı izni ile http://pantenealtinkelebekodulleri.com/internet sayfası üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir.

2. Katılımcıların hediye kazanabilmesi için internet sayfasındaki çekiliş kısmındaki çoktan seçmeli seçenekleri doğru ve eksiksiz doldurması gerekmektedir.

3. http://pantenealtinkelebekodulleri.com/ uygulaması Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş (“Hürriyet”) ve Procter & Gamble LTD ŞTİ. tarafından hazırlanıp yönetilmektedir. Söz konusu uygulama ve Hürriyet internet sayfası üzerinden toplanan veriler ve bunların işlenmesine ilişkin usul ve esaslar için Katılıcımaların, internet sayfasında yer alan Gizlilik Politikası’nı http://www.hurriyet.com.tr/veri-politikasi/ ve http://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml incelemesi tavsiye edilir.

4. Kampanya, 29.09.2017'de başlayıp 17.10.2017 günü 23:59’da sona erecektir.

5. Yarışmacı, yarışma boyunca oluşturduğu ve seçtiği seçenekleri kendi rızasıyla paylaştığını uygulamaya katılarak kabul etmiştir.

6. Hediyelerin içeriği Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. (“Hürriyet”) tarafından belirlenir ve içeriği değiştirilebilir. İşbu hediyeler; Samsung Galaxy S8 (GOLD)-2.709 TL, Apple iPhone 7 32 GB- 2.730 TL , Sony Playstation 4 Slim 500 GB- 948 TL, Samsung LED TV Series 5 5000 Class -1.390 TL, Samsung Galaxy Tab S2 T713 32Gb 8.0" Tablet- 1.177 TL, Samsung Gear VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü - SM-R322NZWATUR- 218,94 TL, Casper Nirvana N240-S Intel Atom Z3735F 1.33GHz / 1.83GHz 2GB 32GB SSD Windows 10 Home 10.1" IPS İkisi Bir Arada Bilgisayar- 555 TL, Rowenta RO3723 Compact Power Cyclonic Süpürge -319 TL, Arçelik K 3300 Kahve Makinesi -240 TL ve Canon Ixus 185 Bk Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi Siyah-444 TL olarak belirlenmiştir ve MPİ’nin izni ile düzenlenen çekiliş sonucu kazananlara dağıtılacaktır.

7. Kazanılan ödülün bir başkasına devri ya da ödülün karşılığının talebi mümkün değildir. Her dala katılım 1 adet oy ile sınırlı olup 30 dal olması nedeni ile kişinin en fazla katılım hakkı 30 adettir. Hürriyet tarafından internet kayıtlarındaki mükerrer katılımlar elenerek ad ve soyad bilgilerinden oluşan liste hazırlanarak çekilişten önce çekiliş heyetine verilecektir.

8 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde “Pantene Altın Kelebek Ödülleri” kampanyası kapsamında www.pantenealtinkelebekodulleri.com internet sitesinde (ücretsiz) yayınlanacak forma; ad soyad, doğum tarihi, adres, e-mail ve telefon bilgilerini doldurarak, 29 Eylül - 13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 1. Aşama oylamada; seçenekler arasından, konularında yılın en başarılı buldukları sanatçılarını işaretleyenler ya da kendi adayını diğer seçeneğine yazanlara, 20 Ekim - 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek 2. aşamada halk tarafından en çok oy almış ilk 5 aday arasından birine oy kullanan kişilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Her dala katılım 1 adet oy ile sınırlı olup 30 dal olması nedeni ile kişinin en fazla katılım hakkı 30 adettir.

9. Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

10. Hürriyet kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda yarışmacının o ana kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve kullanıcıyı yarışmadan men etme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

11. Hürriyet, bu uygulamaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden, Facebook mecrasından kaynaklanan sorunlardan ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

12. Katılımcılar uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Kullanıcı yarışma süresince verdiği bilgilerde herhangi bir değişiklik olması halinde bu durumu Hürriyet’ e bildirmek ile yükümlüdür. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından ve bu nedenle oluşabilecek her türlü doğru veya dolaylı zarar hususunda Hürriyet kesinlikle sorumlu kabul etmez. Kullanıcıya, kampanyanın kazananları açıklandıktan sonraki 16 (onaltı) gün içerisinde ulaşılamaması halinde bu kullanıcı kazananlar listesinden kaldırılır.

13. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Hürriyet sorumlu tutulamaz.

14. Hürriyet, katılımcılarının kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu ve ilgili mevzuatta öngörülen gerekli tedbirleri almaktadır. Hürriyet' in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde Hürriyet, durumu İlgili Kişi’ sine ve Kişisel Verileri Koruma Kurul’una gerekli bildirimleri yapar. Gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasında veri sorumlusu sıfatıyla Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş ve Procter & Gamble LTD ŞTİ. beraber sorumludurlar.

15. Hürriyet yarışma tarihleri, katılım koşulları ve yarışmayla ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.

16. Kazananların listesi 28/11/2017 günü Hürriyet Gazetesi'nde ve yarışma sayfasında yayınlanacaktır.

17. Hediye kazananlar ile Hürriyet iletişime geçecek, 22.11.2017 tarihinde saat 14:00’te 100. Yıl Mah. 2264. Sok. No:1 Bağcılar/ İstanbul mekanında noter huzurunda yapılacak çekiliş ile hediyelerin teslimini sağlayacaktır. Teslim öncesi ve sonrası yaşanacak sorunlardan Hürriyet sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

18. Procter & Gamble LTD ŞTİ. ve Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. çalışanları bu uygulamaya katılmayacaklardır. Çalışanlar bu uygulamaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır.

19. Hürriyet ve Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar yarışmadan kaynaklı sonuçlar ve müşterilerin görüşlerini almak için iletişime geçebilecektir.

20. Uygulamaya katılan herkes, bu kuralların onaylandığına dair ayrı bir işlem yapmasa bile bu şartları kabul etmiş sayılır.

21. Hürriyet önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

22. İşbu yarışma içeriğinin tüm hakları münhasıran Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş’ ye aittir.

23. Bir kişi uygulamaya birden çok katılabilir, bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

24. 6698 sayılı Kişisel. Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Hürriyet ve Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar tarafından düzenlenen çekilişte yarışmacı olmak için aktardığınız kişisel verileriniz; çekilişin düzenlenmesi, yönetimi, sonuçlandırılması, ödüllerin belirlenmesi, ödül veya diğer avantajların yarışmacılara ulaştırılması, yarışmanın sonuçları ve yarışma süreci ile ilgili katılımcılar ile iletişime geçme, Hürriyet tarafından diğer yarışmalar için istatiksel veriler oluşturma amaçları ile işlenmektedir. Hürriyet ve Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar veri sorumlusu sıfatıyla yarışmaya katılacak olan kişilerin kişisel verilerini elektronik ortamda toplamaktadır. Toplanan katılımcılara ait kişisel veriler Hürriyet tarafından işlenmekte olup yarışmanın işbu çekiliş kuralları ve kullanım şartlarına göre kazananları belirlenmekte ve sadece söz konusu ilgili kişilere ait kişisel veriler ödül kapsamında Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar’a aktarılmaktadır.

25. Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar aktarılan kişisel veriler sadece işbu çekiliş kapsamında işlenmekte olup yarışmanın düzenlenmesi veya organizasyonu kapsamında diğer 3. kişilere aktarılabilir.

26. Çekilişin sona ermesi, veya işbu yarışma kurallarının 10 ve 12. maddeleri ile T.C. Kanun ve mevzuatına herhangi bir aykırılığın Hürriyet veya Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar tarafından tespit edilmesi halleri de dahil olmak üzere ödüllerin dağıtılmasından sonra mevzuatsal olarak saklanması gerekmeyen katılımcılara ait kişisel veriler 6 (Altı) ay sonra Hürriyet, Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar ve yarışma kapsamında aktarılan 3. kişilerin veri tabanlarından silinir.

27. Yarışmacılar 27. maddede anılan 6 (altı) aylık süre içerisinde kişisel verilerinin silinmesini veya yok edilmesini talep edebilirler. Söz konusu talebin yapılması ile Hürriyet ve Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar’ı anılan kişisel verilerin silinmesi veya yok edilmesi yükümlülüğü doğmaz.

28. Hürriyet ve Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar yarışmacılara ait kişisel verileri anonimleştirerek veri tabanlarında muhafaza etme hakları saklıdır.

29. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

30. 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

31. Yarışma kapsamında toplanan kişisel veriler Hürriyet Grubu Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması http://www.hurriyet.com.tr/veri-politikasi/ kapsamında işlenir. Yarışmacıların, Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markalar’a ait kişisel verileri işleme politikası ve bilgi güvenliği politikalarını http://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml incelemeleri önerilir.

32. Procter & Gamble Satış ve Dağıtım LTD ŞTİ, Procter & Gamble Tüketim Malları A.Ş. ve altlarındaki markaların kampanyalarindan haberdar olmayi tercih etmezseniz, size gelecek e-maildeki haberdar olmak istemiyorum seçeneğini seçebilirsiniz.

Çekilişe
Katıl